Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
85 postów 565 komentarzy

Refleksje zrzędliwego emeryta

PiotrZW - Ślązak, katolik, socjalista

Muzułmańska inwazja – moja spiskowa teoria

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co się stało, że muzułmanie nagle ruszyli hurmem na nasz kontynent? Jak wyjaśnić postępowanie A. Merkel, która zaprasza ich mimo fiaska multi-kulti i sprzeciwu Niemców? Jak wyjaśnić słowa G. Sorosa, że Europa musi przyjąć milion uchodźców rocznie?

 

 

Obserwując wydarzenia polityczne w ostatnim czasie, stale mam na uwadze tezę Bogusława Jeznacha o trzech poziomach władzy. „Niewielu ludzi, nawet spośród formalnie dobrze wykształconych, zdaje sobie sprawę z faktu, że współczesna demokracja typu zachodniego jest ustrojem wielopoziomowym. Najprościej mówiąc system ten składa się z jawnej władzy i niejawnej nadwładzy, czyli metawładzy. Aby ułatwić rozumienie ewolucji i struktury tego systemu oraz podkreślić nieostrość przejść i relacji, pozwoliłem sobie wprowadzić między nimi jeszcze jeden poziom pośredni. Omówię tu zatem trzy poziomy: (I) klasę polityczną; (II) poziom nadwładzy instytucyjnej (za chwilę wyjaśnię o co chodzi); i (III) metawładzę.”[http://jeznach.neon24.pl/post/117083,trzecie-pietro-wladzy}

Po upadku systemu sowieckiego, co jest wydarzeniem równie zagadkowym jak obecna „inwazja” muzułmanów, ukryci w cieniu „możni tego świata” zaczęli ustawiać scenę polityczną w sferze postsowieckiej według sprawdzonego scenariusza: Dwie partie zamieniające się co jakiś czas władzą, plus kilka pomniejszych nie liczących się. Prawica i lewica. Prawica walcząca o warunki korzystne dla bogacenia się najbogatszych i lewica, której zadanie polega na temperowaniu buntów społecznych. Kiedy wyzysk pracowników najemnych i drobnych właścicieli (przedsiębiorców w prawdziwym znaczeniu tego słowa) staje się nie do zniesienia, władzę przekazuje się na jakiś czas figurantom, określanym jako „lewica”, których zadaniem jest uspokoić nastroje, rozdzielić trochę zysków między szerokie masy obywateli – aż się uspokoi, aż znowu będzie można powrócić do eksploatacji pracowników najemnych.

Niestety (albo stety), dynamika przemian społecznych i politycznych w krajach postsowieckich zaburzyła trochę ten scenariusz. Wahadło wychyliło się zbytnio w prawą stronę, a macherzy z radością przyjęli to za zjawisko trwałe i zwycięstwo „wolnego rynku” i idei liberalnych. Zwycięstwo ich świata niczym niepohamowanego bogacenia się i niczym nie pohamowanej eksploatacji wyrobników. Obwieścił je Francis Fukuyama w swojej pracy „Koniec historii”.  Amerykanin, wbrew temu co sugeruje nazwisko.

W Polsce obóz prawicowy zorganizowano wokół byłego lektora Wyższego Uniwersytetu Marksizmu-Leninizmu dra Leszka Balcerowicza, obóz lewicowy tworzono wokół dra Ryszarda Bugaja. Polacy jednak opętani mirażami „drugiej Japonii” i zachodniego dobrobytu, zupełnie zignorowali idee lewicowe, uwierzyli – ja osobiście też – że bogactwo społeczeństw bierze się - jak to tłumaczą J. Korwin-Mikke i St. Michalkiewicz – ze „skapywania” bogactwa od bogatych do ubogich, uwierzyli, że nieograniczone bogacenie się nielicznej grupy podnosi poziom życia całego społeczeństwa. Późniejsza „lewica”, kojarzona z byłymi aparatczykami typu Leszka Millera i Aleksandra Kwaśniewskiego, budzi już tylko śmiech na sali. Przecież to są najwięksi beneficjenci przemian! Z idei sprawiedliwości społecznej i równych praw wszystkich ludzi pozostały tej „lewicy” już tylko walka o przywileje dla zboczeńców i „zapłodnienie w szklance”.

W efekcie tego, nie zdołano zawczasu rozładować potencjału buntu społecznego, a przez ponad dwadzieścia lat od rozpadu Związku Sowieckiego nagromadziło się tego sporo. Powstały w Europie Wschodniej całe wielomilionowe rzesze ludzi wykluczonych, głodnych i pozbawionych praw. (Mam tu na myśli choćby częste przypadki odbierania dzieci rodzicom z powodu ubóstwa, ale dowodów na ignorowanie praw ubogich jest masa.) Co więcej, zjawisko ubożenia dotarło na Zachód, kiedy tylko ten Zachód wyeksploatował już kraje Europy Wschodniej i został zmuszony żyć na własny rachunek. Tam również pojawił się ogromny potencjał buntu. Z wielu informacji na pozamainstreamowych portalach wynika, że ten potencjał buntu jest w Ameryce Północnej jeszcze większy niż u nas.

Macherzy polityczni, którzy doskonale sobie zdają sprawę, co się dzieje i myślą z wyprzedzeniem na kilka dziesiątków lat, robią to, co zwykli robić zawsze: skierowują gniew ludu od siebie, przeciwko innym. I w tym właśni8e celu naganiają do Europy masy muzułmańskie, rozniecając jednocześnie płomień wrogości do nich. To mi przypomina pojawienie się i sukces Adolfa Hitlera w Niemczech. Potencjał społecznego buntu był tam wtedy tak ogromny, że mógł zmieść „władców tego świata”. Trzeba go było skierować gdzie indziej i to się udało. Rozniecono szalony nacjonalizm, podparty rasizmem. Efektem tego była II wojna światowa. Nieuchronnym skutkiem obecnej inwazji muzułmanów w połączeniu z falą wrogości do nich będą wyniszczające konflikty wewnętrzne w Europie i powolny, albo nawet szybki, upadek Europy. I tego już nie da się uniknąć.

KOMENTARZE

 • Autor
  Upadek ZSRR nie jest aż tak mocno tajemniczy. Panowie z kręgów sowieckich władz zdali sobie w końcu sprawę z faktu, że gospodarka socjalistyczna, to utopia w skondensowanej formie.
  Słabą stroną zaplanowanego przez samych siebie upadku ZSRR było to, że nie bardzo wiedzieli oni, co począć dalej.
  Polityka Jelcyna doprowadziła Rosję nad przepaść i wystarczał jeszcze tylko jeden krok, aby w nią wpaść.
  Na szczęście dla Rosji, a ku rozwścieczeniu Zachodu, pojawił się Putin, który wskrzesił Rosję, opierając swoją politykę na osiągnięciach Rosji carskiej, jak również tej porewolucyjnej i powojennej.
  Czarnowidztwo w zakresie przyszłości Europy jest uzasadnione, ale nie sądzę, aby to wszystko miało potoczyć się wg scenariusza światowego lewactwa. Rosja będzie tolerować postępującą dekadencję całych państw, po to, aby te państwa same w przyszłości zwróciły się do Rosji o pomoc i z pewnością tak będzie w przypadku Niemiec. Nie wiem, czy Polski, ale jest to także bardzo prawdopodobne. jednak zanim to nastąpi, to będziemy świadkami dramatycznych zdarzeń na Starym Kontynencie.

  Pozdrawiam!
 • Autor
  Ja mam tylko nadzieję ,że Polska w ostatecznym porachunku który w europie niestety podzieli wszystkie narody ,stanie po właściwej stronie,tej słowiańskiej.
 • Dzięki za uwagi
  Wybaczcie, proszę, literówki i różne wielkości czcionki. To mój pierwszy post. Nie wiem, jak poprawić, nie wiem, jak zamieścić awatara.
 • Moja teoria spiskowa dot inwazji muzułmanów na Niemcy.
  Teoria jest bardzo prosta i banalna.
  Wiemy że na bliskim wschodzie karty rozdaje Izrael (za pomocą pośredników typu USA, Arabia Saudyjska, Katar, Turcja, Jordania, NATO...) czyli światowa mafia korzennych.

  Ta mafia ciągle żyje w oparach holocaustu ci ciągle realizuje zemstę wg biblijnej zasady oko za oko za holokaust (osobną sprawą jest dyskusyjna skala tego holocaustu..).

  Mafia mści się na narodzie Niemieckim, usiłuje go zniszczyć.
  Mafiozi którzy w tej mafii podejmują decyzję są już bardzo starzy są coraz mniej sprawni intelektualnie i coraz bardziej się spieszą.

  Ostatni pomysł tej mafii to zalać Niemcy milionami muzułmanów którzy rozmnażają się znacznie szybciej niż Niemcy.
  Charakterystyczne jest że wszyscy "uchodźcy" chcą jechać do Niemiec i ktoś finansuje im tą podróż.
  Ci "uchodźcy" to w istocie najemnicy dokonujący agresji migracyjnej na Niemcy a płatnikiem jest mafia (ujawniono już płatników okazali się nimi Rockefeler i spółka czyli mafia).

  To dalszy ciąg zemsty mafii za holokaust.
 • Bzdury i bzdety
  Muzulmanska inwazja w ogole by sie nie zaczela gdyby nie bylo inwazji na kraje muzulmanskie ale tylko te na Bliskim Wschodzie, co maja rope, gaz i mineraly.
  A zaczelo sie od dobrze zaplanowanego 9/11!
  I oskarzenie wlasnie muzulmanow o terroryzm.
  Mentalnosc Kalego nie pozwla nam sie zastanowic dlaczego my mamy prawo od 15 lat okupowac kraje muzulmanskie: nikt nas tam nie prosil i nikt sie nie zgodzil, zebysmy mordowali ich kobiety i dzieci i plakali nad tymi kobietami, ze ich mezowie przesladuja.
  Ponad milion dzieci zamordowanyc przez Amerykanow i Europejczykow w samym tylko Iraku! Czy oni maja powody zeby nas kochac?
  Czy my sie Boga nie boimy?
  Amerykanie co chwile morduja bombami orszaki slubne zabijajc i pare mloda i wszystkich gosci.

  W Serbii rodza sie chrzescijanskie dzieci z choroba popromienna po amerykanskich bombach z napalmem.

  Co nam zrobil Kadafi u ktorego Polakom bylo jak u pana Boga za piecem. W Libii Polak mogl pracowac jako doktor, inzynier, naukowiec...
  W Anglii myje gary albo jezdzi taksowka w N. Jorku i chwali demokracje. Corka sasiadki po dwoch fakultetach w kraju - w Manchesterze pakuje czekoladki i zawija w sreberka.
  Wymyslanie teraz bzdur o koranie i islamie jest podle! Wredne. Polacy zapomnieli jak ich rodzice byli traktowani w czasie wojny.
  My tez niedlugo kazemy muzulmanom nosic zolta gwiazde.
  Islam nam sie nie podoba?
  A katolik Hitler byl cudny?
  Osobiscie nie chce muzulmanskiej Europy ale tez i nie rozumiem dlaczego Polacy chcieli????
  W ONZ to Polska zaproponowala utworzenie muzulmanskiego panstwa Kosowo i w Bosni - obecnie siedliska ekstremistow-islamistow.
  Dziekujemy Polce za taka goscinnosc dla obcych podczas gdy nasi rodacy: Polacy i katolicy z Kazachstanu nie maja prawa wjazdu do Polski mimo, ze sa polskimi obywatelami.
  Takiej pruderii, hipokryzji i zaklamania jak obecnie trudno szukac w historii swiata.
  26 europejskich panstw najechalo na Afganistan i morduja tam muzlumanow od 14 lat. Bombami, Czolgami. Dronami.
  I swiete oburzenie jak uchodzcy z Afganistanu probuja sie schronic przed europejskimi ( Polskimi) i amerykanskimim bombami.
  A nam Amerykanie za ten rozboj po Bliskim Wschodzie dla amerykanskiej soldateski nawet wiz nie chca dac.
  My sie boimy szariatu??
  A chrzescijanskiego Boga sie nie boimy, ze zapomnielismy o 5-tym przykazaniu?
  Co nam zrobily dzieci afganskie ze do nich strzelamy??
  Polacy !
  Precz z serbskiego Kosowa.! Kogo tam polska policja i polskie wojsko jeszcze pilnuje??
  Muzulmanow. Zeby chrzescijanie Serbowie nie probowali nawet wrocic do swoich domow w Kosowie.

  Takie wredne moherowe zaklamanie w XXI wieku to wstyd na skale swiatowa.
  Nam sie islam nie podoba?
  A ktos sie pytal Arabow czy im sie podoba chrzescijanska rozpierducha w Iraku, Libii, Jemenie, i afganskim Afganistanie?
  Kto Syryjczykom zniszczyl kraj?
  Kto sprzedaje bron mordercom swiata??
  .
 • @Tiamat 18:13:24
  Na wszystkie dylematy jest jedna odpowiedź.. mafia korzenna która zdominowała świat zachodni.
  USA, UE, NATO, Polska to ich wasale podobnie jak prawie całe "elyty" tych krajów. Oni tylko firmują ... dyspozycje mafii.
  Obama się trochę stawia ale gołym okiem widać że wije się w bólu od imadła mafii na jajach. W podobnej sytuacji jest wielu polityków ale wielu to wprost członkowie mafii lub dobrowolni kolaboranci (za kasę, za karierę, za dobrobyt).

  Mafia trzyma za mordę cały świat zachodni.
  A kto się nie podporządkowuje ten zostaje zamordowany (MIloszewicz, Husain, Kadafii, Lepper...teraz w planie Asad, Putin...)
  Mafia jawnie nawołuje (poprzez swoich sługusów) do mordowania przywódców którzy stawiają się mafii.

  Mafia korzenna, syjonistyczna to siła sprawcza wszystkich ostatnich wojen na świecie no i sprzedajne sługusy w polityce, w mediach...
  To jest przyczyna a reszta to skutki jej działania.
 • Do @Tiamat 18:13:24 !
  Tiamat ! piszesz cytuje. W ONZ to Polska zaproponowala utworzenie muzulmanskiego panstwa Kosowo ! KONIEC CYTATU.
  !
  To nie Polska zaproponowała ale żydowska władza w Polsce ! Polska to Słowianie ! Od września 1981 roku Polską nie rządzą Polacy Jaruzelski Kania oddali Polskę żydom ! a od 1990 r Polska zamienia sie w polin !!!
  z resztą sie zgadzam !
  !
  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH ! żydostwo niszczy nas i Polskę !!!
 • @ireneusz 18:35:15
  Jaka inteligencja ?
  Donek, Bronek, Kopacz, Bolek, Radek a może Borusewicz... to inteligencja ? To hołota pozbawiona intelektu, zdolności logicznego myślenia a przede wszystkim moralności, przyzwoitości, zasad (poza jedną wierności mafii).

  Z takich tuzów intelektu składają się mafijne marionetki na świecie.
  Tak jest w USA i w UE i wszędzie nawet w Izraelu gdzie mafia obsadza stołki swoimi (sługusami, najemnikami, karierowiczami lub wprost agentami).

  Mafia ich lansuje poprzez zależne od siebie instytucje jak Bolka (Nobel)
  co drugi to profesor, ekspert, intelektualista... a z wypowiedzi widać że burak lansowany przez mafie.

  Siłą mafii są pieniądze i brak jakichkolwiek zahamowań moralnych no i niepohamowana chciwość oraz nienawiść do tych którzy się im nie poddają.
 • @ireneusz 18:52:21
  Napalm tylko pali ciało żywcem i nie daje się ugasić ale uszkadza genetycznie czyli jest humanitarny..
  Za to pociski uranowe promieniują i uszkadzają genetycznie a takie masowo stosowano w Serbii.
  A takie defolianty masowo stosowne w Wietnamie też uszkadzają genetycznie do dzisiaj.
  No a na koniec humanitarne bomby atomowe w Hiroshimie i Nagasaki to i palą i uszkadzają genetycznie hurtowo (setki tysięcy cywilów za jednym wybuchem)

  USA to jednak największa i najbardziej humanitarna demokracja na świecie.
 • @ireneusz 19:05:17
  Statystycznie masz rację.
  Polska stała się kolonią zachodu za sprawą Solidaruchów czyli pożytecznych idiotów sterowanych przez mafię korzenną poprzez ambonę i mafijne media.

  Nie znaczy to że nie ma wśród Polaków ludzi prawdziwie mądrych i patriotycznych.
  Tacy ludzie są przez rządzącą mafię systemowo niszczeni.
  Ale to się niebawem skończy bo ogłupiony przez ambonę i media naród w końcu na własnej d..pie przekonał się że popełnił błąd.
  Pozbycie się mafii z rządów i władzy na wszystkich szczeblach to niestety jeszcze nie jest gwarancja sukcesu.
  To tylko pierwszy konieczny krok.
  Potem zaczną się schody budowania własnego Państwa i kreowania nowej władzy.
  Nie będzie łatwo... idiotów ci u na s dostatek.. i łatwo ich podpuścić, napuścić, wyprowadzić na ulicę.
 • ---------- PROTESTUJĘ !!
  przeciwko umieszczeniu zdjęcia Pawła Kukiza w tym NIKCZEMNYM towarzystwie !!.
  ŻĄDAM zamieszczenie zdjęć funkcjonariuszy KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO zamiast P.Kukiza . Oni ! jak najbardziej NADAJĄ się do UKŁADU ZAMKNIĘTEGO .

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kukiz-o-reformie-sadownictwa-i-ustawach-antysitwowej-i-deregulacyjnej,585867.html
 • x
  "Nieuchronnym skutkiem obecnej inwazji muzułmanów w połączeniu z falą wrogości do nich będą wyniszczające konflikty wewnętrzne w Europie i powolny, albo nawet szybki, upadek Europy."

  Wrogość europejczyków?
  Wyniszczające konflikty?

  Oczywiście ta horda jest wroga.
  Wyniszczający konflikt, mógłby być wtedy, gdyby stanowili kilkadziesiąt procent. Ups, będą.

  Czy dobrze zrozumiałem, że europejczycy nie powinni się bronić, bo Hitler?

  Upadek będzie szybki.
 • Kto może, to niech czyta albo słucha.
  http://www.efk-riedlingen.de/predigtarchiv/7-12.2015/128/11.10.15%20J.Tscharntke%20Psalm60.4%20Wie%20gehen%20wir%20als%20Christen%20mit%20der%20Zuwanderunsproblematik%20um%20128KBit.mp3

  http://pi-news.net/wp/uploads/2015/10/Wie-gehen-wir-als-Christen-mit-der-Zuwanderungsproblematik-um-Kurzfassung-GD-11.10.20151.pdf

  http://www.pi-news.net/2015/10/evangelischer-pastor-bundeskanzlerin-merkel-steuert-deutschland-in-den-buergerkrieg/
 • @emsi 21:45:35
  Sluchalem kilka dni temu wyjasnianie Merkel dlaczego zaprosila uchodzcow do Niemiec.Z jej slow wynika ze chodzi o odpokutowanie Niemiec za czyny 2 wojny sw. i zaleca ogladanie obrazow w kosciele oraz czytanie Bibli.
  Moge ja zrozumiec jako corki pastora ale dlaczego Polska ma odpokutowac za winy Niemiec?
  (nie umie wstawiac linkow)
 • @Torin 19:41:39
  "Czy dobrze zrozumiałem, że europejczycy nie powinni się bronić, bo Hitler?"

  Czy ja tak napisałem?
  Wystarczy uchodźców odesłać.
 • @mac 22:11:13
  Tak, tak, te winy. A cóż pozostało córce STASI?
 • @Autor
  "Macherzy polityczni, którzy doskonale sobie zdają sprawę, co się dzieje i myślą z wyprzedzeniem na kilka dziesiątków lat, robią to, co zwykli robić zawsze: skierowują gniew ludu od siebie, przeciwko innym. I w tym właśnie celu naganiają do Europy masy muzułmańskie, rozniecając jednocześnie płomień wrogości do nich". -

  --- Gratuluję Panu udanego debiutu!
 • @Tiamat 18:13:24
  "Mentalnosc Kalego nie pozwla nam sie zastanowic dlaczego my mamy prawo od 15 lat okupowac kraje muzulmanskie: nikt nas tam nie prosil i nikt sie nie zgodzil, zebysmy mordowali ich kobiety i dzieci i plakali nad tymi kobietami, ze ich mezowie przesladuja". -

  --- Wreszcie mogę (po artykule Andrzeja Szuberta, nick: @opolczyk) coś porządnego przeczytać na temat muzułmańskich uchodźców /emigrantów.
  Dodam jeszcze, że 'denerwują się' Niemcy, bo za dużo imigrantów przybyło, a nie martwili się pół wieku temu, gdy niemieckie kobiety wolały wychowywać psy niż rodzić i wychowywać własne dzieci.
 • @zygmuntbialas 23:07:49
  Ave Amigo , obserwuję i analizuję . Mam rękę na pulsie . :)))
 • Pomimo gigantycznych wysiłków Zachodowi nie udało się Czeczenii wykorzystać przeciwko Rosji i Rosjanom.
  Oto dowód wdzięczności Czeczeńców wobec Rosji i osobiście prezydenta Rosji Władymira Putina . Czeczenia to w tej chwili najwierniejszy przyjaciel Rosji na którego Rosja może w każdej chwili liczyć. Przemówienie prezydenta Czeczenii Razmana Kadyrowa na imprezie zorganizowanej w Czeczenii z okacji rocznicy urodzin prezydenta Rosji Władymira Putina jest tego najlepszym dowodem . Co ciekawe w imprezie tej wzięli też udział goście z Włoch, które coraz bardziej oficjalnie /b. prezydent Włoch Berlusconii z wizytą w Krymie/ sympatyzują z Rosją.

  https://youtu.be/1a_4_1Tfo_E

  Tymczasem Polska i Polacy– pomimo własnych gorzkich doświadczeń , chociażby z okresu II wojny światowej – nadal ślepo i naiwnie wierzą w Zachód i Wuja Sama, któremu jesteśmy potrzebni jedynie jako „mięso armatnie ”, czego on ustami swoich prominentnych polityków wcale nie ukrywa. Wypowiedź Henry Kissingera cytuję :

  „Nasza młodzież w USA i na Zachodzie / przyp.własna : w tym w Polsce/ jest gotowa, ponieważ została ona zaprogramowana żeby być dobrymi żołnierzami, mięsem armatnim, a kiedy dostaną oni rozkaz wyjścia na ulice i walki z tymi obłąkanymi Chińczykami i Rosjanami to oni będą wykonywać rozkazy ”.
 • Po prostu państwsa i spoleczeństwa muzułmańskie wrogie sjonistycznemu ludobójstwu w Palestynie są drenowane ze średniej klasy
  i możliwości nowoczesnej edukacji oraz przeciwstawiania się dominacji przez dzihadystow. Inwazja dzihadystów i isaqmjistów na Europoę to sprawa drugorzędna.
  http://telewidz.neon24.pl/post/126565,jestem-tym-ktory-popiera-grzegorza-brauna
 • @zygmuntbialas 23:07:49
  Dziękuję.

  Na Pańskiej opinii - pozytywnej - mi zależało.
 • @zygmuntbialas 23:13:56
  "a nie martwili się pół wieku temu, gdy niemieckie kobiety wolały wychowywać psy niż rodzić i wychowywać własne dzieci."

  A jak wygląda ta statystyka dziś?
  Anzahl Hunde und Katzen in Deutschland
  In jedem dritten deutschen Haushalt lebt ein Haustier, laut Industrieverband Heimtierbedarf (IVH) gibt es 12,3 Millionen Katzen, 7,4 Millionen Hunde. (Stand 09/2012)
  http://animalicious.de/2012/11/02/anzahl-hunde-und-katzen-in-deutschland/
 • Polecam nowy artykuł na Pracownia4 z moim komentarzem pod nim :
  https://pracownia4.wordpress.com/2015/10/14/kiedy-rosja-rozpoczyna-naloty-w-syrii-izrael-nagle-oznajmia-ze-namierzyl-u-siebie-pierwsza-tajna-komorke-isis/
 • @emsi 10:07:29
  12,3 mln kotów, 7,4 mln psów w Niemczech.
  Psy i koty są bardzo miłe.
  Ale DZIECI są nie tylko miłe, ale NAJWAŻNIEJSZE. Są nie tylko gwarancją przyszłości, ale też najtańszym sposobem zapewnienia postępu i dobrobytu. Zapomnieli o tym mieszkańcy Europy i teraz są tego skutki.
 • @dalmichal 14:02:04
  Polska nigdy nie stanie po stronie slowianskiej bo jest zazydzona.
  Gdybysmy sie czuli Slowianami to nie poszlibysmy z wojskami NATO mordowac Serbow. (Inni Slowianie nie poszli!)
  Do tej pory polskie wojsko i policja stoja w Kosowie i pilnuja zeby Serbowie nie wrocili do wlasnych wiosek i domow. I nie maja prawa do serbskiej Prisztiny starodawnej stolicy serbskiego Kosowa.
  Polacy nie maja zaufania do Czechow, Rosjan i uwazaja, ze Krym sie zydom oligarchom z Ukrainy nalezy.
  Polacy nie maja nic przeciwko koncepccji baz amerykanskich na Krymie.
  Ani nie maja nic przeciwko temu zeby w srodku panstwa slowianskiego zbudowac najwieksza amerykanske baze Bondsteel.
  Polacy to tacy Slowianie jak z futeralu instrument.
  bardziej szanujemy germanskich niemiaszkow niz Rosjan czy Bialorusinow.
 • @Jinks 13:49:23
  Zachod rozwalil ZSRR od wewnatrz przy pomocy Gorbaczowa.

  To zadna tajemnica.
  Ale prawda jest i to, ze system w ZSRR nie umial sie obronic i to z roznych wzgledow.
  A tymczasem caly swiat czekal az sie Sojuz rozleci.
 • @Jinks 13:49:23
  Upadek ZSRR nie jest tajemniczy ale i nie przyszedl sam z siebie ani nie byl decyzja sowieckich wladz tylko sprytna strategia CIA i wspolpraca z Gorbaczowem.
  Ta pierestrojka to troche tak jak nasza transformacja ustrojowa sterowana z zewnatrz.
  Naturalnie, ze nie mam zielonego pojecia "coby bylo, gdyby Gorbaczowa nie bylo".
  Tak do konca wiemy, ze niewiele wiemy bo nas za kulisy nie wpuszczaja..
 • @Oscar 18:58:54
  Bardzo dziekuje za wytlumaczenie bo ja sie nie znam na pirotechnice. Ale wiem, bo widzialam zarowno dzieci wietnamskie jak i serbskie ktore rodza sie jako potworki. Nazywam to choroba popromienna ale moge nie miec racji. Niewatpliwe jest to skrzywienie genetyczne.

  Dzieci z Iraku, Afganistanu i Balkan urodzone z deformacja po depleted uranium: ogladnij do samego konca

  http://www.thewe.cc/weplanet/news/depleted_uranium_iraq_afghanistan_balkans.html


  Do tego jeszcze w Laosie, Afganistanie , Wietnami i Serbii amerykanie zaminowali wiele terenow. Strach chodzic
 • @zygmuntbialas 23:13:56
  Masowe przemieszczanie ludnosci z miejsca na miejsce jest znane od czasow biblijnych.
  Europe najezdzal tez kto chcial w historii.
  To jest historyczna prawda.
  Mnie martwi to, ze w XXI wieku mamy kolejny exodus - prawda, ze wymuszony i to nic nowego; natomiast rzadko sie zdarza zeby takie tlumy przybywaly na wyrazne zaproszenie.

  Przeciez nie mozemy sie wypierac ze na Balkanch ZAPROSILISMY z pelnym poparciem calej Europy bardzo brzydkich muzulmanow z Arabii Saudyjskiej, Turcji i Albanii, zeby nam pomogli rozwalic panstwo Slowian Poludniowych czyli Jugoslawie.
  Ja wiem, ze robie za czarne memento i wiele osob tego zniesc nie moze, ze przypominam jak polskie spoleczenstwo (ponad 80%) poparlo powstanie panstwa Kosowa, choc nie bylo po temu najmniejszej przyczyny, bo nie ma narodu kosowskiego i nigdy takiego panstwa nie bylo.
  I nikt nie zaproponowal plebiscytu czy referendum. Nie bylo takiej potrzeby: wymordowano wszystkich Serbow, ktorzy nie zdazyli uciec, zbombardowano 400 cerkwi, zeby po chrzescijanach slad nie zostal, a w nagrode za bombardowanie Prisztiny postawiono pomnik Clintonowi na srodku starodawnego serbskiego miasta.
  Wiec byc moze referendum nie mialoby i tak sensu.

  Pamietam, ze sie wyklocalam z rodakami, ze mieszkancy miejscowosci Psie Pole nie stanowia narodowsci psiepolskiej.
  Mieszkancy Kosowa to Serbowie - nazwa pochodzi od serbskiego ptaka kos (tak jak po polsku); te ptaki zbieraja sie tysiacami na polach Kosowa w jesieni przed odlotem.
  Natomiast zrobienie z tego ptaka narodowosci kosowskiej jest (jakby to Szwejk ujal) balwanieniem do kwadratu.
  A tymczasem przedstawiciele Polski zglosili propozycje ustawy w ONZ o utworzeniu panstwa muzulmanskiego na terenie Jugoslawii, a konkretnie Serbii. (Polska miala wtedy dyzur w Radzie Bezpieczenstwa)
  Polacy rowniez zachwycili sie pomyslem drugiego panstwa muzulmanskiego w Bosni.
  Albo zapomnieli albo nigdy nie slyszeli, ze Bosniacy to Slowianie, ktorzy przeszli na islam w czasie tureckiej okupacji.
  Wiec oddanie Bosni w lapska drani z Arabii Saudyskiej i Kosowa w lapska muzulmanow i mafii przestepczej handlarzy nerek, ktorzy w znakomitej wiekszosci byli przybyszami a nie tubylcami jest nie tylko skandalem al i przestepstwem popelnionym na Serbach, ktorzy nigdy Polakom niczego zlego nie zrobli ani Polakom nie zagrazali.!

  Teraz Polacy sie tego wypieraja i na mnie krzycza. No to kogo wybieramy do rzadu, zeby nas reprezentowal?
  Polska, pamietam, przyjmowla uchodzcow z Kosowa ale nie Serbow tylko muzulmanow , ktorzy nawet jesli niektorzy z nich urodzeni na serbskiej ziemi pochodza z Albanii albo Turcji..
  Wtedy nam to nie przeszkadzalo.
  Chetnie uwierzylismy w Srebrenice choc holenderskie wojsko, ktore odpowiadalo za bezpieczenstwo w Srebrenicy od razu sie przyznalo do winy: " nic sie nie dzialo wiec nie bylo sensu niczego tam pilnowac" - to co opowiadali)
  Nikt ich nie sluchal.
  A Polacy bardzo wtedy nie lubili Miloszewicza. Tak samo jak teraz nie lubimy Putina bo my lubimy miec nienaturalnego wroga i sztucznych przyjaciol.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930