Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
85 postów 565 komentarzy

Refleksje zrzędliwego emeryta

PiotrZW - Ślązak, katolik, socjalista

Szef wywiadu rosyjskiego o koronawirusie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szef sztabu wywiadu armii rosyjskie: koronawirus to operacja globalna sił amerykańskich.

 Szef sztabu wywiadu armii rosyjskiej mówi to, co ja podejrzewałem. Koronawirus to operacja globalna sił amerykańskich. Ma cztery cele: 1. zmniejszyć światową populację, 2. zlikwidować bańkę pustego pieniądza (towarów jest 20 razy mniej niż pieniędzy w obrocie), 3. ograniczyć prawa obywatelskie i wolność, 4. wyeliminować konkurencyjne mocarstwa, tj. Chiny i Europę Zachodnią. Zdaniem tego generała Rosja nie stanowi obecnie zagrożenia dla Stanów Zjednoczonych, bo jest znacznie słabsza.

 

  

https://youtu.be/t2vqjBtnltI

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  "4. wyeliminować konkurencyjne mocarstwa, tj. Chiny i Europę Zachodnią". -

  --- Wygląda na to, że USA wyautują siebie. Jakiś ekonomista powiedział, że w rzeczywistości pokoronawirusowej wyłoni się jedno mocarstwo, i nie będą to Stany Zjednoczone :)
 • @zygmuntbialas 13:41:50
  "Jakiś ekonomista powiedział, że w rzeczywistości pokoronawirusowej wyłoni się jedno mocarstwo, i nie będą to Stany Zjednoczone :)"

  Ja z kolei słyszałem, że na koniec wszystko wygra... Rosja ;-DDDD
  To dopiero będzie żaba do przełknięcia dla niektórych. Może nawet trująca ropucha ;-)

  Serdecznie pozdrawiam.
 • @ Autor
  "Koronawirus to operacja globalna sił amerykańskich. Ma cztery cele: 1. zmniejszyć światową populację, 2. zlikwidować bańkę pustego pieniądza (towarów jest 20 razy mniej niż pieniędzy w obrocie), 3. ograniczyć prawa obywatelskie i wolność, 4. wyeliminować konkurencyjne mocarstwa, tj. Chiny i Europę Zachodnią."

  Nie wiem dlaczego UE nie potrafi się wziąć w garść i pogonić tych pastuchów za ocean. W to, że to wszystko przez konia trojańskiego USA w UE czyli, że niby przez nas, to nie uwierzę, bo widzę jakie "umiejętności" posiadają "rządzący" Polską.

  W sumie wywiady rosyjski i chiński mogłyby pomóc, ale czy by chciały?

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @Jasiek 14:17:30
  To operacja służb Stanów Zjednoczonych. Nie koronawirus, bo to tylko pretekst. Operacja propagandowa. Wszyscy kulą ogon pod siebie i robią z siebie durniów. Z wyjątkiem A. Łukaszenki. Ale dlaczego W. Putin?
 • @Jasiek 14:17:30
  "Nie wiem dlaczego UE nie potrafi się wziąć w garść i pogonić tych pastuchów za ocean". -

  --- Nie da rady. NATO czuwa.

  Serdecznie pozdrawiam.
 • @PiotrZW 15:10:18
  "Wszyscy kulą ogon pod siebie i robią z siebie durniów. Z wyjątkiem A. Łukaszenki. Ale dlaczego W. Putin?"

  Myślę, że on po prostu nie ma całej władzy w Rosji. Moim zdaniem są na to 3 przykłady:

  - ktoś mu wywinął numer z zabójstwem szefa koncernu "Total".
  - ktoś mu wywinął numer z zabójstwem Niemcowa.
  - ktoś mu wywinął numer z "katastrofą" w Smoleńsku.

  Nie mam pewności, ale to może być np związane z tym, że część służb (wojskowe?) podlega zapewne innemu ośrodkowi decyzyjnemu niż Kreml. Czas jaki był na to, żeby to zorganizować jest dość długi - co najmniej od rewolucji "proletariatu" w 1917r.

  Czy to dobry trop?
 • @zygmuntbialas 15:35:00
  "Nie da rady. NATO czuwa."

  Faktycznie - istnieje ryzyko, że "Mirosławiec" i działania "Gladio" jak we Włoszech mogą się powtórzyć.
 • @Jasiek 15:59:27
  "Myślę, że on po prostu nie ma całej władzy w Rosji. Moim zdaniem są na to 3 przykłady:"

  W tak dużym kraju jak Rosja, jedna osoba nie może wszystkiego ogarnąć. Nawet jak by chciała.
 • Ja nie wiem jak wyszło z koronawirusem, ale jeżeli to było
  działanie celowe, to tylko mogą być USA, albo Chiny.
  Niezależnie od tego kto jest winien, to straty są wszystkich. Wygląda na to, że Chiny szybciej się z tym pozbierały, ale w USA powstał bałagan powiększony propagandą przedwyborczą.

  Bardzo źle pokazała się Unia Europ. a szczególnie jej nowe władze okazały się bezwładne. Nowa prezydentka, Ursula von der Leyen, jest w ogniu krytyki, szczególnie, że oczekiwania były bardzo duże.

  Co do ograniczen, to nikt nie wiedział czym to się może skończyć. We Włoszech i Hiszpanii śmiertelność jest duża. W Rosji ograniczenia dotknęły duże miasta, tam ludzie przenieśli się na wieś, na dacze.

  Rosja wstrzymała eksport zboża zachowując większość dla siebie jako zabezpieczenie, a to oznacza, że też boją się większego zagrożenia.
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @Jasiek 15:59:27
  Kiedyś czytałem wywiad z felsztyńskim,który powiedział, ze Rosją rządzi dyrektoriat, a Putin to podpułkownik chyba. W służbach zaś rządzą generałowie. GRU pewnie z dużą autonomią. Do tego V kolumna "lyberałów"
 • @Wican 18:37:57
  //Kiedyś czytałem wywiad z felsztyńskim,który powiedział, ze Rosją rządzi dyrektoriat, a Putin to podpułkownik chyba //

  A co taki skromy ten felsztyński? jakby nie mógł opowiedzieć coś o sobie.
  Ale na szczęście są klasycy:/Tak mało zostało w rozgromionej Rosji aktywnych rosyjskich sił -i oto zebrały się do wsparcia przyjacielskie,współczujące żydowskie siły .W warunkach surowych prześladowań ze strony władz, zaczęła nieść pomoc nasza Rosyjska Społeczna Fundacja,której oddałem wszystkie honoraria za "Archipelag Gułag", zaczynając od jej pierwszego dysponenta Aleksandra Ginsberga poprzez wolontariuszy wśród których było niemało Żydów i półżydów (co dało powód rosyjskim kręgom nazywać naszą fundację "żydowską")
  Podobny był udział w naszej serii ИНРИ (Badania Najnowszej Historii Rosji) -M.Bersztama,J.Felsztyńskiego i D.Szturmana. /
  A.Sołżenicyn "200 lat razem"
  http://www.jewniverse.ru/RED/Solzhenitsin/dvesti25.htm
  Skoro już czytasz wywiady z Fesztyńskim to jesteś na najlepszej drodze do lektury książek Goldfarba.
  Felsztyński i Goldfarb to nierozłączny duet.Kiedyś był tercet ale okazał się rozłączny.

  http://shevkunenko.ru/raznoe/chekulin/ne_svoya_igra/11.jpg

  https://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Goldfarb_(biologist)
  https://en.wikipedia.org/wiki/Yuri_Felshtinsky
 • @ikulalibal 19:14:32
  "Kiedyś był tercet ale okazał się rozłączny."

  Jakiś "...sztajn" czy "...berg" odpadł, że zapytam uprzejmie, bom nie zorientowany w tych kręgach?

  Serdecznie pozdrawiam.
 • @Wican 18:37:57
  To bardzo prawdopodobne.
  Jest zatem sporo miejsca na "tarcia".

  Dzięki! :-)
 • @Jasiek 19:26:58
  "Sztajn" i "berg" to mocniejsze ogniwa a odpadło najsłabsze czyli Litwinienko.Ten pośrodku to A.Litwinienko.
 • Autor....
  Zanim coś jeszcze napiszesz na ten temat, to...
  musisz sie jeszcze wiele, wiele doedukować.
 • "Szef...
  --------------
  "Szef sztabu wywiadu armii rosyjskie: koronawirus to operacja globalna sił amerykańskich."
  ---------------
  Akurat! Ta operacja jest wespół w zespół z naprawdę wywijających USA i ścisłym kierownictwem Chin. To jest globalna hucpa - więc chciał nie chciał - muszą w niej brać przede wszystkim wielcy tego świata - będąc oczywiście w dyskretnej komitywie.
  Wniosek?
  Wywijający Ameryką - ZSRR zastępują obecnie Chinami. Będziemy mieć powtórkę z historii z zimną wojną włącznie - ale kto wie - czy celem światowego, czarciego pomiotu - nie jest teraz zniszczenie Ameryki? Zniszczenie Ameryki - aby potem zapanował tam gładko komunizm rytu chińskiego pod nadzorem dzieci Kaduka.
 • Po pierwsze primo to nie jest generał
  a po drugie primo to nie jest szef wywiadu rosyjskiego.
  Jeśli ten kto rekomendował autorowi film tak go zatytułował to prawdopodobnie jest dezinformatorem.A nawet desperatem albowiem pokazana postać jest zbyt znana aby nie została natychmiast zidentyfikowana.
  To pułkownik Władimir Kwaczkow.
  Pan pułkownik jest wysoce krytyczny i wymagający wobec całego świata.Odkąd go obserwuję zawsze kogoś krytykuje.A to patriarcha nie taki a to prezydent do kitu,premier dyletant itd.
  Ironia polega na tym że W.Kwaczkow sam mógłby służyć jako etalno nieprofesjonalizmu.Nie znam większego nieudacznika niż on.W przeszłości podejmował kilka działań które koncertowo spartaczył.Sknocił tak haniebnie że wprost nie chce się wierzyć.Pierwsza z nich i najgłośniejsza to nieudany zamach na rosyjskiego "prywatyzatora" A.Czubajsa https://pl.wikipedia.org/wiki/Anatolij_Czubajs
  Zabić Czubajsa to zbożny cel któremu patronuje nawet sam bóg ale i on nie pomoże jeśli zamach planuje i wykonuje pułkownik Kwaczkow. Źle gamoń zmontował mechanizm zapłonu i źle (za mało) obliczył ilość koniecznego materiały wybuchowego.Spieprzył wszystko co było do spieprzenia a pamiętać trzeba że to nie jakiś pułkownik a pułkownik KGB.Żeby było jeszcze śmieszniej jest specjalistą od DYWERSJI. Pułkownik KGB który nie potrafi złączyć kilku drucików ! pięknie!
  Wtopa była taka że powstała wersja że Czubajs chyba go najął dla piaru.W.Kwaczkow podejmował jeszcze kilka razy działania dywersyjne za każdym razem osiągając ten sam efekt.
  Pułkownik Kwaczkow ma świetne samopoczucie na temat własnych kwalifikacji przeto szczodrze wystawia opinię każdemu wydarzeniu.
  Nie wiem tylko jakie samopoczucie mają ci którzy gotowi są uważać go za autorytet.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Kvachkov
 • @ikulalibal 22:25:34
  Dobra, nieuważnie przesłuchałem i niepotrzebnie w ogóle skomentowałem wywiad! Sądziłem, że Szanowni Koledzy Blogerzy przesłuchają wywiad i dodadzą coś do wypowiedzi płk. Wł. Kwaczkowa, bo moim zdaniem trafnie ocenia sytuację.

  Jedna z metod erystyki, czyli zbijania twierdzeń, polega na tym, że się nie polemizuje, tylko podważa kompetencje i dyskredytuje polemistę.

  Dziękuję za sprostowania i cenne informacje o płk. W. Kwaczkowie, jednak radziłbym go posłuchać. Mnie on pomógł zrozumieć fakt powszechnej, w skali całego świata, zgody na poddanie się temu kłamstwu pandemii. Jest to operacja, jak on to nazywa, "globalnych sił" i to operacja nie z zakresu wojny biologicznej, ale - wojny propagandowej. Sprytna i skuteczna.

  Obserwuję to na naszym krajowym podwórku. Opozycja wściekle atakuje rząd z pozycji zatroskanej o zdrowie i życie obywateli. A to, że czegoś zaniedbali, a to, że za późno zareagowali, a to, że nie zakupili w wystarczającej ilości jakichś tam maseczek. Co ma robić rząd pod taką presją? Choćby nawet wiedział, że pandemia to lipa, musi pozować na rząd zatroskany o dobro i życie obywateli i odgrywać rolę, do jakiej został zmuszony, musi przelicytować krytykantów. Więc mnoży durne zakazy, w rodzaju "zostań w domu", nie wchodź do lasu itp.

  Co za tym stoi? Siła mediów. Politycy boją się oskarżeń o lekceważenie zdrowia i życia obywateli. Okazało się, że wystarczy odpowiednio podkręcić nastrój grozy i rządy na całym świecie będą robiły, co sobie "globalne siły" zaplanują. No, ale do tego trzeba mieć wszystkie media w swoich rękach!
 • @ikulalibal 19:32:16
  Dziękuję - jego to się nie spodziewałem. Pamiętam go z zupełnie innych zdjęć.
 • WPS
  Do szanownego autora. Jeżeli pisze się o osobie na tyle znaczącej jak Władimir Wasiliewicz Kwaczkow ( ur. 8 sierpnia 1948 r.), to należy być jednak bardziej rzetelnym. Wladimir W.Kwaczkow nie jest generałem i nigdy nie był - jak pan napisał- " szefem sztabu wywiadu armii rosyjskiej" ( nie ma takich funkcji zresztą). Władimir W. Kwaczkow jest pułkownikiem i doktorem nauk wojskowych. Jako 11 letni chłopak wstąpił w 1959 r. do elitarnej Dalekowschodniej Suworowskiej Szkoły Wojskowej ( utworzona w 1943 jako Kurska Suworowska Szkoła Wojskowa, obecnie istniejąca jako Ussuryjska Suworowska Szkoła Wojskowa, w Kraju Nadmorskim, w mieście Ussuryjsk), którą ukończył ze złotym medalem. Następnie ukończył także ze złotym medalem Kijowską Ogólnowojskową Szkołę Wyższą kadr dowódczych, Wydział Wywiadu. Od 1069 r. służył w Pskowie w 2 brygadzie Sił Specjalnych GRU, w latch 1978-81 studiował w Akademii Wojskowej i. Frunzego, którą ukończył z wyróżnieniem. Od 1981 r, w SPECNAZ GRU w okręgu leningradzkim, następnie Grupie Wojsk radzieckich w NRD, a także w Zabajkalskim Okręgu Wojskowym. Brał czynny udział w działaniach wojennych w Afganistanie (1983), w Azerbajdżanie ( 1990), Tadżykistanie ( 1992). W okresie 1986-89 ponownie w NRD jako szef sztabu brygady SPECNAZ GRU. W latach 1989-1994 płk. W.Kwaczkow dowodził 15 brygadą SPECNAZ-u realizował wiele odpowiedzialnych zadań na terenie Uzbekistanu i Kazachstanu. Od 1994 r. pracował w centrali GRU, a od 1999 był współpracownikiem naukowym Centrum Wojenno-Strategicznych Badań Sztabu Generalnego. Brał m.in. udział w unifikacji ustawodawstwa wojskowego Białorusi i Rosji.

  Od 2005 r. rozpoczął się okres represji karno-politycznych w stosunku do płk. W.Kwaczkowa - został on oskarżony o przygotowywanie zamachu na Anatolija Czubajsa ( jednej z najbardziej wpływowych gospodarczo postaci z kręgów tzw. liberałów, związanego ze światową oligarchią finansową i z masonerią). 3 lata W. Kwaczkow przebywał w areszcie śledczym ( przez jakiś czas nawet w jednej celi z M.Chodorkowskim). Po 3 letnim postępowaniu został uwolniony od zarzutu , ale po wyjściu na wolność 6 czerwca 2008 r. Kwaczkow udzielił wywiadu radiu "Echo Moskwy", w którym nazwał Czubajsa „narodowym sprzedajnym zdrajcą ” . Powiedział także, że Rosja jest „okupowana przez żydowską mafię, która jest matrycą dla reszty grup przestępczych”. Izba Społeczna Rosji wysłała wniosek do Prokuratora Generalnego z prośbą o weryfikację oświadczeń Kwaczkowa, widząc w nich oznaki ekstremizmu. Powtórnie wrócono do procesu. Ostatecznie decyzją Rady Przysięgłych Sądu Okręgowego w Moskwie uwolniono w roku 2010 Kwaczkowa i połączonych z nim grupy oskarżonych( rzekomych spiskowców) od oskarżenia o przygotowywanie zamachu na Czubajsa.

  23 grudnia 2010 na drugi dzień po uprawomocnieniu się decyzji Sądu Najwyższego o uniewinnieniu W.Kwaczkowa z oskarżenia o przygotowywanie zamachu na A.Czubajsa, funkcjonariusze FSB zatrzymali Płk. Kwaczkowa tym razem pod zarzutem przygotowywania zamachu stanu i działań terrorystycznych.
  Sam Kwaczkow nazwał sprawę sfałszowaną i powiedział, że w śledztwie oskarżyło go o przygotowanie zamachu stanu z pomocą ludzi uzbrojonych w kusze . Kwaczkow powiedział: „Jestem pewien, że jest to dzieło Czubajsa” . Prawnicy pułkownika zakwestionowali zgodność z prawem aresztowania i podnieśli naruszenia proceduralne.
  Po ponad 2 latach procesu, 8 styczniu 2013 r. skazano płk. W.W.Kwaczkowa na 13 lat przebywania w karnym obozie o podwyższonym reżimie, a 18 lipca 2013 r. Sąd Najwyższy Rosji zmniejszył wyrok z 13 lat do 8 lat.

  W marcu 2016 r. W.Kwaczkow został oskarżony o popełnienie przestępstwa na podstawie art. 205 ust. 2 kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej - publiczne wezwania do działań terrorystycznych lub publiczne uzasadnienie terroryzmu . 18 sierpnia 2017 r. Nadwołżański Okręgowy Sąd Wojskowy w Samarze skazał Kwaczkowa na 1,5 roku więzienia [44]. Kwaczkow został oskarżony o przestępstwo na podstawie części 1 artykułu 205.2 Kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej (publiczne wezwania do działań terrorystycznych), ale sąd przeklasyfikował artykuł zarzutu do części 1 artykułu 282 Kodeksu karnego Federacji Rosyjskiej (działania mające na celu podżeganie do nienawiści i wrogości).
  19 lutego 2019 r. na mocy postanowienia sądu Władimir W. Kwaczkow został zwolniony, wyszedł ze słowami „Pułkownik Kwaczkow jest gotowy do kampanii i bitwy!” Stwierdził, że poglądy nie uległy znaczącym zmianom, ale element religijny umocnił się, powiedział także, że będzie kontynuował działalność polityczną.

  Obecnie płk. W.Kwaczkow jest jednym z najbardziej radykalnych krytyków środowisk liberalnych współczesnej Rosji, zdecydowanym krytykiem kierunku polityki społeczno-gospodarczej i wojskowej Rosji łącznie z publiczną krytyką prezydenta W. Putina i jego najbliższego kręgu współpracowników.

  Sam siebie płk. W.Kwaczkow określa mianem rosyjskiego, chrześcijańskiego nacjonalisty; zwolennika rosyjskiego państwa prawosławnego.

  Tak też w skrócie zdefiniował swój światopogląd w rozmowie, jaką miałem okazję przeprowadzić z płk. W. Kwaczkowem niemal rok temu w Moskwie, w trakcie konferencji naukowej poświęconej zagrożeniom dla pokoju i współczesnego świata w związku z postępem technicznym wykorzystywanym przez globalne siły wojny i wyzysku ekonomicznego związane ze światową oligarchią finansową.

  Płk. W. Kwaczkow zna Polskę i ceni Polaków, zwłaszcza, że w korzeniach rodzinnych znajdziemy, jak mnie poinformował, także pewne wpływy polskie.


  https://www.youtube.com/watch?v=eyMburCXn40&t=126s
 • @stanislav 00:09:35
  Nic o tym, co powiedział w wywiadzie?
 • @Jan Paweł 21:10:09
  Domyślam się, że ty wiesz? Tylko pozazdrościć.

  Ja wciąż szukam i próbuję zrozumieć.
 • @ikulalibal 22:25:34
  Szanowny blogerze, nim coś napiszesz i kogoś skrytykujesz, to zastanów się chwilę i nie lecz swoich kompleksów rzucaniem nie opartych na niczym twoich ocen. A to wypociny o źle skonstruowanym ładunku itd. to już odlot harcerza , jakby z powieści Nienackiego albo Bahdaja. Kupa śmiechu z akcentem na kupę.
 • @PiotrZW 00:41:13
  Ale niby co szanowny panie? Poglądy pułkownika znam od roku dosyć dokładnie. Filmiki z jego komentarzami odnośnie sytuacji w Rosji i w świecie wklejam m.in. także na Neon24 od wielu miesięcy. W. Kwaczkow w bardzo wielu sprawach ma 100% rację . Obecnie jest żarliwie prawosławnym człowiekiem, ale na szczęście bardzo krytycznym wobec instytucjonalnej RCP, której biskupów cechują te same grzechy, co pasibrzuchów katolickich. Typ nacjonalizmu za jakim opowiada się Kwaczkow, w pełni popieram.
 • @stanislav 01:04:11
  W ocenie pasożytniczej roli szowinizmu żydowskiego w krajach słowiańskich ( zresztą nie tylko) oraz lichwiarskiego i ludobójczego syjonizmu też jesteśmy zgodni w ocenach z płk. Kawaczkowem.
 • @stanislav 00:46:45
  //Szanowny blogerze, nim coś napiszesz i kogoś skrytykujesz, to zastanów się chwilę i nie lecz swoich kompleksów rzucaniem nie opartych na niczym twoich ocen//

  Pan raczy żartować lub gorzej;demonstruje swoją niewiedzę.Nie wiem co gorsze.
  Ja tylko piszę o POWSZECHNIE znanych faktach gdyż uważam że tutejsi czytelnicy i zasługują i mają prawo znać prawdę.A prawda o "sabotażowej" działalności pułkownika Kwaczkowa jest taka jak jest i ja nic na to nie poradzę.

  //A to wypociny o źle skonstruowanym ładunku itd. to już odlot harcerza//

  Tylko późna godzina tłumaczy pańską żałosną opinię.Czy nie lepiej po prostu cofnąć się o te 15 lat (bo w internecie to możliwe), i poznać sprawę od samego początku? od momentu w którym była nowością dnia a nie historią.
 • @stanislav 01:04:11
  // Poglądy pułkownika znam od roku dosyć dokładnie//

  A ja od 10 lat z okładem.Początkowo budził mój entuzjazm ale stopniowo zaczął budzić również wątpliwości.

  // W. Kwaczkow w bardzo wielu sprawach ma 100% rację //

  Kto pamięta jeszcze nauki siostrzenicy pani Dulskiej że "na mód się muchy bierze nie na ocet",doskonale wie że mówienie dokładnie tego czego oczekuje słuchach to jeszcze słaby dowód intencji prelegenta.

  //Typ nacjonalizmu za jakim opowiada się Kwaczkow, w pełni popieram.//

  A ja nie popieram.Pokazuje się w złym towarzystwie.Ci ludzie powodują coraz to większą marginalizację ruchów nacjonalistycznych.To przez nich akcja "ruski marsz" z naprawdę masowej imprezy zmieniła się w marginalne popisy starych pajaców.Zdystansowali się od nich wszyscy w miarę uczciwi a jednocześnie poważni ludzie.
  Istniała nadzieja że w czasie ostatniej odsiadki Kwaczkow coś przemyśli,zrewiduje i wyjdzie już nowym człowiekiem.I co się okazało?
  Że zaraz po wyjściu spichnął się z kim? oczywiście Striełkowem.
  Striełkowem którego opołczeńcy Doniecka podejrzewali o współpracę z ukraińską bezpieką i zażądali jego natychmiastowego odwołania pod groźbą że ubiją jak psa.
 • @PiotrZW 00:44:01
  Podpowiem :
  -Koronowirus pojawił się w prowincji Wuhan, gdzie znajdują się/znajdowały się (nie wiemy czy jeszcze znajdują się) fabryki Adrenochromu
  - Adrenochorm został zakażony koronowirusem w celu zidentyfikowania odbiorców tego specyfiku głównie w Ameryce, chociaż jak wiemy, zarażeni tym wirusem zostali także premier Anglii i książę Karol i są na kwarantannie. Czy jeszcze żyją tego nie wiemy.
  - tych którzy dostali cynk że Adrenochrom jest zarażony tym wirusem i go już nie zażywają, łatwo teraz poznać po tym, że niemal z dnia na dzień zestarzeli się bardzo widocznie
  - cała akcja Pentagon Pedophilic Task Force zbiegła się z wielkimi manewrami wojskowymi Nato a w zasadzie US Army w Europie a w zasadzie w Polsce przeciw Rosji, ale... podobno z udziałem Rosji...

  Dla obserwatora z zewnątrz jest tutaj bardzo dużo niewiadomych, bardzo dużo ruchów niezrozumiałych i pewnie zostaniemy jeszcze wiele razy zaskoczeni.

  Jedno jest pewne :
  Trzeba się modlić za Prezydenta Trampa i jego całą ekipę, bo jest to teraz ważą się losy świata.
  Więc bardzo ostrożnie ze wszystkimi działaniami i najlepiej teraz wesprzeć te działania Pana Boga (poprzez ludzi) swoim szczerym nawróceniem i powrotem do regularnego życia sakramentalnego.

  P.S. ciekaw jestem tej wydanej przez pana książki. zachęcam do przedrukowania tego zapowiadanego rozdziału.
  Ciekaw jestem, czy zawiera ona opis sabotaży gospodarczych, ale i ideowych robionych Gierkowi, przez tzw (przez niego) wichrzycieli, takich jak celowe niszczenie żywości np poprzez zakopywanie potężnych jej zapasów w dołach wykonywanych ciężkim sprzętem, albo celowe niszczenie nowych zakładów np produkcji trzody chlewnej (w PGR-ach), albo odstawianie całych pociągów z artykułami np AGD na bocznice, gdzie czekały na poszczególnych stacjach szajki złodziei i to u nich można było potem kupić np maszyny do szycia, czy odkurzacze. Itd, itp...
  Ideowe zaś sabotaże były robione np w taki sposób :
  https://www.youtube.com/watch?v=nzSj7_2BUl8&t=19s
  (tam na plakacie jest skromna przykładowa lista tych sabotażystów ideowych)
  Czy ta książka zawiera takie opisy

  Pozdrawiam serdecznie
 • x
  "Szef sztabu wywiadu armii rosyjskie: koronawirus to operacja globalna sił amerykańskich"

  NIE!!!

  To Operacja Globalna Sił Ciemności.
 • @Jan Paweł 08:01:32
  // akcja Pentagon Pedophilic Task Force //

  Cieszę się że zamieścił pan tę informację.Dotarła do mnie dwa tygodnie temu i do dziś nie daje spokoju.
  Informacja była tak szokująca że aż nieprawdopodobna,nawet dla mnie -miłośnika teorii spiskowych.I pewnie zostałaby przeze mnie skwitowana wzruszeniem ramion i krótkim słowem "wariactwo" gdyby nie to że zamieścił ją bloger którego dotychczasowe "produkcje" cechowały się rzetelnością i dobrą jakością intelektualną.
  Z jednej strony nie chce mi się w to wierzyć a z drugiej nie mogę ignorować informacji którą podaje jedne z lepszych blogerów jakiego znam.Nie wiem co począć.
  https://www.youtube.com/watch?v=M3IoORyaSH4
 • @ikulalibal 07:20:51
  A pan ją "poznał od podstaw"? czy z przekaziorów Rassija1? Dochodzę do wniosku, ze dla pana żadna pora nie jest zła żeby "pochwalić się" , że pan "wszystko wie" i zna " prawdę".
 • @ikulalibal 07:41:30
  Swoich dowódców "opołczeńcy" zapewne też "ubili jak psów" bo podejrzewali o współpracę z ukraińską bezpieką.

  To tak jak Rosjanie " ubili jak psów" gen. K.P.Pietrowa, gen L.J.Rohlina i innych, bo podejrzewali....
 • @Jan Paweł 08:01:32
  Piszę o sabotażu gospodarczym, ale b. ogólnie. O takich przypadkach jak celowe niszczenie żywności - nie, gdyż tego nie widziałem. To mogą być plotki albo szeptana propaganda.

  Przesyłam na adres mailowy inf., jak nabyć książkę.
 • @PiotrZW 10:22:56
  Ówczesne Dzienniki Telewizyjne pokazywały odkryte w lasach przypadki zakopania towarów które zamiast na sklepy poszły do lasu. Ja sam widziałem wtedy dwa takie reportaże z takich leśnych odkryć (ciężkim sprzętem).
  Zaś jakiś już czas temu spotkałem kierowcę, który powiedział, że brał udział w tych akcjach. Opowiadał, że jeżeli wiózł np skrzynki w pomarańczami, to zawsze jedną, dwie zrzucił gdzieś po drodze i gdy wracał zabierał ze sobą do odmu, gdzie czekali już sąsiedzi, którzy pytali "co dzisiaj masz".
  Mówił że on miał "wszystkiego potąd"(przesuwał palcami po czole) a i kasy miał tak samo, bo sprzedawał jeszcze to wszystko sąsiadom, więc wszyscy byli zadowoleni i... siedzieli cicho...
  A sklepy były puste, by wygłodzeni robotnicy wywalili Gierka z czego jak wiemy wywiązali się doskonale, będąc z tą całą Solidarnością narzędziami w rękach tych ludzi :
  https://www.youtube.com/watch?v=mOypdIhNrME

  Pamiętam także, jak kiedyś, już po "odzyskaniu" wolności, w sklepach pojawiały się już jako cudownie te wszystkie towary, to widziałem na własne oczy kostkę masła z przebitą (drukarkę igłową z cyframi wbijanymi igłami w masło) datą o... 7 lat...
  Dlaczego to masło było aż tak długo przechowywane?
  Czekało na obalenie Gierka i pokazanie nam głupcom, że opłacało się go wywalić?

  Więc jeżeli ta książka jest peanem na cześć Solidarności, to zachęcam do zweryfikowania jej
 • @PiotrZW 10:22:56
  Ale oczywiści ciekaw jestem tej książki
 • @ikulalibal 08:53:28
  Pan się dobrze czuje?
 • @PiotrZW 15:10:18
  To może ja wyjaśnię: jak trwała walka z koroną w Wuhan, Rosja na amen zamknęła granicę z Chinami. W ros tv relacjonowano gehennę ze statku Diamont Princess, cumującego u brzegów Japonii; było tam 26 Rosjan, po kwarantannie na statku zostali oni przewiezieni do Rosji z czego troje było zarażonych koroną, zostali umieszczeni w szpitalu w Krasnojarsku. No i tyle było, dopóty nie zaczęła się zaraza w innych krajach. Zatem obywatele FR tłumnie zaczęli wracać do kraju samolotami rejsowymi. I tu nastąpił błąd; za mało policji, za mało laborantów na lotniskach, ludzie, nie dość, że nieraz mieli długie loty to jeszcze na lotniskach musieli czekać wiele godzin na przebadanie. Nie wytrzymywali, przerywali kordon policji i rozłazili się po miastach zwłaszcza po Moskwie, No i się zaczęło - to tak w skrócie.
  Teraz FR przywozi ludzi tyko samolotami wojskowymi, każdy pasażer ma na sobie kombinezon, maseczkę i przyłbicę, testy wykonywane są podczas lotu potem obowiązkowa kwarantanna.
  Teraz w Moskwie wychodzi się tylko na aplikacje sms a niesforni gonieni są przez Kozaków.
  Jeśli chodzi o Białoruś, dziś prześcignęła Polskę w zarażeniach, zapewne niedługo nastąpi też żniwo kostuchy. Polska 38 mln a Białoruś niecałe 9,5 mln. mieszkańców)
  Ambasador ONZ w Mińsku : Na Białorusi przyszedł czas na niezwłoczne i szerokie działania na rzecz tzw. dystansu społecznego i przeniesienie wszystkich imprez masowych.
  Zatem wychodzi na to, że to Łukaszenka robi z siebie durnia.
  Durnia z siebie zrobił także prezydent Brazylii, który nie podjął żadnych kroków zaradczych przeciwko tej, jak określał "lekkiej grypie". W Brazylii ludzie mrą jak muchy, kilka tygodni i już mają więcej zgonów niż Chiny a zwłoki chowają w grobach masowych. Zarówno jego partia jak i opozycja dąży do jego ipiczmentu, został zgłoszony do ONZ jako, że nie stosuje się do zaleceń WHO i w jego kraju została wdrożone śledztwo w prokuraturze.
  Podaję tylko suche FAKTY - nie interesuje mnie politykowanie w tej sprawie.
 • @Kmieć 12:26:35
  No przecież piszę o ambiwalentnych odczuciach.
  Narracja wydaje się absolutnie niewiarygodna ale jej źródło dość przyzwoite.Gdyby Jan Paweł nie napomknął o tym w swoim komentarzu to z mojej strony również nie byłoby żadnej reakcji.Wprawdzie męczy mnie ta ambiwalencja a sprawa nie daje spokoju ale wcale nie transmituje informacji na lewo i prawo właśnie z uwagi na jej treść.
  Dane o liczbie zaginionych dzieci zostały przeze mnie sprawdzone-są rzetelne a nawet lekko zaniżone albowiem istnieją źródła podające wyższe liczby.Niczego więcej nie mogę sprawdzić.

  PS
  ale polska dziennikarka Ewa Żarska zajmująca się "tymi sprawami" zginęła właśnie teraz -co nie? nie w zeszłym roku,nie za dwa kwartały a teraz.
 • @Kmieć 12:26:35
  Następny zarażony prawdami głoszonymi przez Q. Tyle tylko, że to taka prawda, jaką głosiła radziecka „Prawda”, czyli g....o prawda.
 • @stanislav 10:22:39
  //Swoich dowódców "opołczeńcy" zapewne też "ubili jak psów" bo podejrzewali o współpracę z ukraińską bezpieką. //

  A skąd wzięła się wersja o tym że malezyjski boeing Airlines 17 zestrzelili opołczeńcy? niech pan łaskawie odpowie kto ponosi za to odpowiedzialność,kto dał powody do tego aby powstała taka wersja.

  A kto bez najmniejszej przyczyny poddał Słowiańsk? kto,mając wszelkie środki do tego żeby postąpić inaczej, poddał miasto mające strategiczne znaczenie do DNR i LNR ?
  Nie pytam "dlaczego" bo wystarczy spojrzeć na mapę żeby wiedzieć,ale pytam kto?
  https://www.youtube.com/watch?v=eOrvw5aCBmI
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=UOvWNTOKX2c&feature=emb_title
 • @ikulalibal 17:25:07
  Niech pan przestanie się kompromitować głosząc poglądy, że rozwój sytuacji w 2014 ( jak również obecnie!) w Noworosji, czy inaczej mówiąc w DNR i LNR zależał i zależy od decyzji na poziomie Striełkowa i jemu podobnych oficerów zadaniowych. Jeszcze raz potwierdza pan, że rozumuje pan na poziomie harcerza.
 • @ikulalibal 17:25:07
  Dla reedukacji polecam panu:

  https://www.youtube.com/watch?v=y5IP_xcn5Z4

  https://www.youtube.com/watch?v=nl3CpjHHApA

  https://www.youtube.com/watch?v=cLXJVatOWXk&list=RDCMUCqrrRkSYBTv1hhgmDyzZG_A&index=3

  https://www.youtube.com/watch?v=Wfh5ZIR71vA&list=RDCMUCqrrRkSYBTv1hhgmDyzZG_A&index=2

  https://www.youtube.com/watch?v=6orE6dfmcQI

  https://www.youtube.com/watch?v=pBjNAXujOHE
 • @stanislav 00:41:45
  //Niech pan przestanie się kompromitować głosząc poglądy, że rozwój sytuacji w 2014 (...) w DNR i LNR zależał i zależy od decyzji na poziomie Striełkowa//

  No właśnie dlatego że nie zależy wysłano tam Kurginiana.
  A jeśli nie wie pan dlaczego akurat Kurginiana to przepraszam bardzo ale to pan się kompromituje.
  Chociaż żeby tak całkiem ludzie poziomu Striełkowa nie mieli wpływu na biegi wydarzeń to też lekka przesada.
  Striełkow miał zadanie utrzymania Słowiańska.Miał wszystkie konieczne środki do tego aby wykonać zadanie.Składał przysięgę że prędzej umrze niż się wycofa.I w dwa dni po przysiędze poddał miasto.
  SBU otworzyło dla niego korytarz i Striełkow ze swoimi ludźmi bezpiecznie wyszli z miasta.Ranni których pozostawił wyrezali upo-wcy zaraz po zajęciu Słowiańska.  Dalej nie wyjaśnił pan kto dał powody do powstania wersji o tym że malezyjskiego boeiga zestrzelili opołczeńcy.A ja czekam.
 • @stanislav 01:15:42
  Nemo iudex in causa sua -kochany panie stanislav
  Żeby bodaj dla przyzwoitości "przywołał" pan jakiegoś obiektywnego świadka ale nie przywołał.Pewnie kłopoty ze znalezieniem kogoś takiego-prawda?
 • @ikulalibal 07:05:36
  Szanowny panie, rozumiem, że Striełkow miał czekać aż zupełnie zabraknie mu amunicji, pocisków itd. i sam z resztką ludzi miał się dać zariezat?
  A kim niby są ci " obiektywni świadkowie", może to pan, albo pana "autorytety"?, niepodważalne....bo pańskie ;)))

  Pan jest zabawny z tym " stawianiem mnie do odpowiedzi".
  Pan ma takie dobre źródła, to może ja " wezwę" pana do odpowiedzi a propos gen . Rohlina i Pietrowa ?!
 • @stanislav 14:25:45
  // ja " wezwę" pana do odpowiedzi a propos gen . Rohlina i Pietrowa//

  No co może być niezrozumiałego w śmierci gen Rohlina? co?
  Oficjalnie zastrzeliła go żona.Wszyscy wiedzą że istnieje tuzin nieoficjalnych wersji a ja nie mogę żadnej z nich rekomendować bo każdy wariant jest prawdopodobny.Od politycznego po ekonomiczny.Jedni twierdzą że zmierzał do usunięcia Jelcyna a inni że uszczknął coś z kapitału Gusińskiego.

  Co zaś się tyczy gen Pietrowa to myślę że mam niespodziankę choć głowy nie dam czy dla pana przyjemną.
  Generał Pietrow zmarł w skutek choroby nowotworowej.Jego zwolennicy utrzymują że został zamordowany przez "złych ludzi".W dodatku zamordowany przy użyciu środków niekonwencjonalnych.Ja w to nie wierzę.Już nawet nie dlatego że na kilka tygodni przed śmiercią wyglądał przerażająco (jego fani skrzętnie usunęli te filmiki) ale dlatego że nie było powodu aby go zabijać.Nie on był "mózgiem" КОБ a kto inny.Gen Pietrow był medialny,kontaktowy i tylko dlatego stał na pierwszym planie.
  Polecam od pierwszej do ostatniej sekundy
  https://www.youtube.com/watch?v=X9DtVeLfXbM

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930